78.90
Ilość
Pomoc
42 298 78 21
Fabryka Graczy Sp. z o.o.
ul. Konstantynowska 34
94-303 Łódź
Genius KB-G265 5.00 [ 1 ]
Producent:
Genius
Kategoria:
Klawiatury
Dostępność:
Produkt dostępny
Komunikacja:
Przewodowa USB 2.0
Kolor:
Czarny
Podświetlenie:
TAK
Funkcje dodatkowe:
20 klawiszy anti-ghosting, 8 wymiennych klawiszy + szczypce do ich wyciągania
HUB USB:
TAK

 

 

Genius KB-G265 to bardzo zaawansowana klawiatura przeznaczona dla graczy. Wykonana została z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. Klawiatura została także podświetlona na niebiesko co nadaje jej nowoczesny wygląd!

 

 

   

Anti-Ghosting

Wyposażona jest w aż 20 klawiszy z funkcją anti-ghosting, która zapobiega blokowaniu się urządzenia nawet przy wciskaniu jednocześnie kilku klawiszy. Jest to niezwykle przydatne w grach, gdzie odpowiednie kombinacje mogą zadecydować o zwycięstwie.

 

Podświetlenie

Wszystkie przyciski są podświetlane, a klawisze WSAD oraz strzałki kierunkowe można wymienić na jaśniejsze wersje dzięki dołączonym srebrzystym nakładkom. To rozwiązanie sprawia, że znacznie wyróżniają się na tle pozostałych klawiszy. Może to być szczególnie pomocne dla graczy, którzy mają problem z trafieniem w odpowiedni przycisk.

 

Multimedialna

Do dyspozycji jest też osiem przycisków multimedialnych, które umożliwiają szybką kontrolę na podstawowymi funkcjami systemu Windows.

 

Ergonomiczna

Model KB-G265 wyposażony jest jest w wygodną podkładkę pod nadgarstki, która znacznie zwiększa komfort pracy, oraz zapobiega zmęczeniu dłoni nawet przy dłuższej pracy przy komputerze.

Zaloguj się aby dodać opinię

Michał G.Bardzo dobra i wygodna klawiatura, polecam ;)

14.07.2016 15:15
24 miesiące
Niestety nie posiadamy podobnych produktów.